Wróć na stronę

PromaszUszczelnienia techniczne

Oferta:

Produkujemy uszczelnienia wszystkich typów do hydrauliki siłowej i pneumatyki o średnicach do 530 mm. Dowolny typ wykonujemy w czasie kilku godzin. Wymiary większe realizujemy w terminach kilkutygodniowych. Wykonujemy wszystkie typy uszczelnień i pierścieni z teflonu. W ofercie mamy gotowe uszczelnienia z importu. Nasza oferta obejmuje też nietypowe uszczelnienia wulkanizowane w foremnikach.
Przyjmujemy zamówienia na drobne elementy konstrukcyjne dające się wykonać metodą toczenia z gumy, poliuretanu, teflonu, silikonu, poliamidu, poliacetalu.

Zamówienia:

W zamówieniu należy podać:
 • profil uszczelki;
 • materiał, ew. warunki pracy;
 • wymiary - wymiary miejsca zabudowy uszczelki (ew. rysunek lub oznakowanie);
 • ilość sztuk.
 • Zamówienie na uszczelki standardowe można składać przez INTERNET. W tym celu należy wybrać z Katalogu uszczelnień Seal-Jet odpowiedni profil, podać wymiary, materiał, ilość sztuk i swoje dane. Uszczelki dostarczamy poprzez spedytora wskazanego przez zamawiającego.
  W celu zasięgnięcia informacji o cenie należy postąpić jak z zamówieniem, ale z zerową ilością sztuk i podać odpowiednie pytanie w polu „Uwagi”. Przy korzystaniu z zamówienia elektronicznego przeglądarka musi mieć włączony mechanizm „cookies”-”ciasteczka”.

  Seal Jet

  Seal Jet jest technologią produkcji uszczelek przez toczenie na obrabiarkach sterowanych numerycznie. Technologia umożliwia wykonanie uszczelek o średnicach w zakresie 5-530 (2000) mm.
  Do wyboru jest ponad 90 znormalizowanych profili i 13 standardowych materiałów. Możliwe jest szybkie wykonanie pojedynczych sztuk, ale też partii liczących kilkaset i więcej sztuk.

  Katalog uszczelnień
  Seal-Jet
  Katalog
  O-ringów
  Taśma na pierścienie prowadzące Uszczelnienia firmy
  KAUTASIT
  więcej... więcej... więcej... więcej...